Moje konto

Serwis i montaż klimatyzacji Rzeszów

Celem instalacji z klimatyzacją nie jest jedynie dostarczanie schłodzonego powietrza do pomieszczeń. Współczesne systemy mogą też ogrzewać wnętrza w zimnych miesiącach, a dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań i przy regularnym przeprowadzaniu czynności serwisowych, powietrze zawsze będzie czyste i zdrowe.

Zastanawiasz się, jaki jest koszt założenia klimatyzacji w domu? Cena montażu ustalana jest indywidualnie dla każdego obiektu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń! Znajdziemy ofertę najkorzystniejszą dla Ciebie.

Montaż i serwis klimatyzacji - oferta

Jesteśmy certyfikowaną firmą, wykonującą serwis i montaż klimatyzacji z możliwością ogrzewania domów. Zajmujemy się też pompami ciepła, a nasz rejon działania to Rzeszów i okolice. Specjalizujemy się w systemach klimatyzacji Split i Multisplit. Wykonujemy też instalacje freonowe dla klimatyzacji na etapie budowy domów z opcją późniejszego montażu jednostek (montaż urządzeń jest wówczas jednym z ostatnich etapów prac wykończeniowych).

Dlaczego warto przeprowadzać serwis klimatyzacji?

Powietrze znajdujące się w pomieszczeniach (nawet takich o wysokim stopniu sterylności), nigdy nie jest całkowicie czyste. Aby pozostało ono na możliwie najwyższym poziomie, samo urządzenie, jak i całą instalację trzeba utrzymywać w doskonałym stanie.

Do tego dochodzi kwestia wilgoci, której powstawanie jest nierozerwalnie związane z chłodzeniem powietrza. Jej nadmierne nagromadzenie może prowadzić do powstawania szkodliwych pleśni, co jest niekorzystne zarówno dla ludzi, jak i budynku.

Regularne czyszczenie i sprawdzanie poprawności działania instalacji, przeprowadzane przez uprawnionych serwisantów, niweluje ryzyko nagromadzenia kurzu, bakterii, wirusów i zarodników grzybów. Usunięcie zanieczyszczeń z łopatek wentylatora i wymienników pozwala obniżyć koszty eksploatacyjne i zwiększyć wydajność pracy urządzenia.

Jak często należy wykonywać serwis klimatyzacji?

Serwis klimatyzacji należy przeprowadzać minimum dwa razy w roku.

  • Wiosną - na przełomie marca i kwietnia.
  • Jesienią - na przełomie września i października.

Technik sprawdza wówczas stan parownika, sterowników, połączeń układów, przewodów oraz filtrów (te są wielokrotnego użytku, dlatego można je czyścić).

Montaż klimatyzacji w domu - komu powierzyć?

Zarówno montaż klimatyzacji, jak i jej późniejszy serwis to zadanie dla profesjonalistów. Od lat fachowo wykonujemy kolejne zlecenia. Klienci doceniają terminowość i dostosowanie oferty do indywidualnych oczekiwań użytkowników.

Zapewniamy bezpłatny audyt budynku. Dzięki niemu możemy prawidłowo dobrać urządzenia i określić właściwy sposób ich eksploatacji.

preloader